Anasayfa Piqapoo Sayesinde Köpekleriniz ile Sokakta Daha Zevkli Zamanlar

Piqapoo Sayesinde Köpekleriniz ile Sokakta Daha Zevkli Zamanlar

0 353

Birçok kişi evcil hayvanları sevmesine rağmen tuvalet problemleri nedeni ile onlardan vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Dışarıda tuvalet eğitimi vermelerine rağmen dışarı çıktıklarında buldukları her alana yaptıkları için dışkılarını oradan alıp çöpe atmak sahipleri için ciddi bir problem halinde diyebiliriz. Ülkemizde henüz bilinmeyen ve ilk olarak ithali yapılan bu ürün piqapoo ile artık bu problem kökünden çözülmüş oluyor.

Piqapoo Nedir?

silikondan imal edilmiş kıskaçlı kağıt torba olup, köpeğinizin tuvaletini bu poşete yapmasını sağlayan ve bu sayede sizin bu pislikle ile uğraşmanızı önleyen mucize bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu ürün sayesinde köpeğiniz dışarıda tuvaletini yaptığında siz ne kadar temizlemek için gayret gösterseniz de hayvan sevmeyen ve bakmasını bilmeyen kişiler tarafından olumsuz tepkiler almaktan ve zevkli geçireceğiniz zamanı tatsız bir duruma dönüştürmemiş olursunuz.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanımı oldukça kolay olup, köpeğinizin canını kesinlikle yakmayan silikon malzemeden üretilmiştir. Köpeğinizin kuyruğunun dibine takılan bu ürün onun dışkısını bu torbaya yapmasını sağlayarak, yaptıktan sonra da elinizin kesinlikle kirletmenden kıskacı tutarak kirli poşeti çöpe atıyorsunuz. Bu ürün sayesinde köpekleriniz ile dış ortamda geçireceğiniz zamanlarınız daha eğlenceli ve zevkli olabilir.

Mucize Ürün Piqapoo Köpekler Nasıl Alışır?

Ürün köpek dostlarınızın canını yakmadığı için alışmaları da zor olmaz. Sokağa çıkarken takılan kuyruklarına takılan bu ürün ile onlarla uzun yürüyüşler yaparak alışması sağlanabilir. İlk takıldığı gün aynı köpeklerin tasmalarına gösterdiği tepki gibi tepki verebilir çıkartmak için kuyruklarına bakmak isteyebilirler ama canları yanmadığı için tedirgin olmadan tuvaletlerini yapana kadar popolarının üstlerine oturmamaları için onları sevgi ve ilgi ile yürüyüşe yönlendirmeniz uygun olacaktır. Önceleri bedenlerinde bir fazlalık olduğunu hisseden köpeğinizin alışması çok kolay olacaktır. Piqapoo köpeklerin ebatlarına göre büyük boy ve küçük boy olarak iki farklı boyutlarda üretimi yapılmıştır. Örneğin köpeğinizin kilosu 5 ile 25 kilogram arasında ise küçük boy olan piqapoo, köpeğinizin kilosu 25 ile 55 kilogram arasında ise büyük boy olan piqapoo kullanmak uygun olur. Sizlerin hayatını kolaylaştırmak için bulunmaz bir ürün.

BENZER YAZILAR

Yorum Yok

Yorum Yapın.