Anasayfa En İyi Köpek Oteli ve Pansiyonu

En İyi Köpek Oteli ve Pansiyonu

0 257

Köpek Oteli ve Pansiyonu Nedir?

Köpeği olan vatandaşların en büyük sorunlarından biri de köpeğini bir yere bırakıp gitme durumunda kime ve nasıl teslim edeceği konusudur. İşte Köpek oteli bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

“Köpeğime acaba nasıl bakılır”, “Sevgi yönünden eksiklik yaşar mı”, “mutlu mu” ya da “mutsuz mu olur” “yemek yemez” ya da “ne kadar sorun yaşatır” gibi akla takılan tüm sorunlar Köpek sahibi için böylesi durumlarda en uyku kaçıran sorunlar köpek oteli arasında yer almakta. Çıkacağınız tatil ya da seyahat size adeta zehir olurken aklınız sürekli olarak köpeğiniz de kalacaktır. Böyle bir durumda köpeğinizin profesyonel ellerde bakıma muhtaç olacağı ve kaliteli bir hizmette bakım sağlanacağı yerleri ve köpek pansiyonları köpeğinize en güzel hizmeti sağlayacaktır.

Veteriner hekimlerin kontrolü sayesinde pansiyonların sürekli olarak dezenfekte edildiği ve köpeğinizin günlük ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılandığı köpek pansiyonları hayvanlar için adeta özel olarak hazırlanmış barınaklar olarak adlandırabiliriz. Köpek otellerinde günübirlik ya da belirli günlerde köpeğin yüzden ayrı kalacağınızı belirterek köpeğinizi güvenle teslim edebileceğiniz kısa süreli ve uzun süreli Pansiyon sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Köpek Oteli ve Pansiyonu - evdekopekegitimi.org

Köpek Otel ve Pansiyonlarında Hizmet Kalitesi

Köpek Otellerinin hizmetlerinden yararlanırken kiloları ve sağlık yönünden herhangi bir problemlerini olup olmadığı kontrol edilip girişleri yapılarak özel bölümlerine yerleştirilirler. Köpek otel ve pansiyonların da özel olarak bakılan hayvanların sizin tekrar gelip köpeğinizi teslim alacağınız anda kilo kontrolleri yapılarak göz ve kulak müziklerinden tutunda tırnak kesimi ve diğer temizlikleri büyük bir titizlikle yapılarak size teslimi sağlanıyor.

Birçok köpek pansiyonunda yeme beslenme tuvalet gezdirme ve oyun gibi ayrıcalıklar yer alırken köpeğinizin yeme ve beslenme konusunda Ev şartlarında olduğu gibi belli saat ve ürünlerde beslenmesi sağlanmaktadır. Birçok çiftlikte proplan mamaları kullanılırken sizlerin Ayrıca istediği veya talep ettiği mama türlerine de devam edilerek belli bir düzenin bozulmaması için büyük bir titizlik gösterilmekte.

Köpeğinizin belli aralıklarla kullandığı ilaç vitamin ya da besin takviyeleri bulunuyorsa bunları köpek pansiyonu ve otellerinde belirtmeniz durumunda bu kullanımları siz yokken de devam ettirebilirsiniz. Her köpeğin farklı tuvalet ihtiyaçları bulunduğu gibi farklı zaman ve surelerde tuvalet alışkanlıkları değişkenlik gösterebiliyor.

Köpeğinizin Tuvalet Alışkanlığı

Belirtilen düzende devam eden köpek tuvalet alışkanlıkları gazeteye ya da farklı bir kap içine ihtiyacını gideren köpeğinizin bu gibi durumlara hassasiyetle belirtmeniz durumunda köpek otellerinde o konuların büyük bir titizlikle takip edileceğini unutmayın. İthal ve pansiyonlarında köpeğinizin daha uyumlu ve kendi ırk grubundan olan misafir köpeklerle birlikte belli alanlarda sosyalleşmesi adına oyun ve etkinlikler de sağlanabiliyor. Bir köpeğin sosyal ortamdan uzak kalması daha İçine kapanık ve öğretilen konuların kısa zamanda unutulması anlamına geleceğinden dolayı köpek pansiyonları ve köpek otelleri bu konuda bu eksiklik giderme konusunda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Özellikle köpek otellerinde ihtiyaç duyulan köpek eğitim anlayışının daha sosyal bir ortamda köpeğin gerçekleştirmesi için kendi cinsleriyle uyum sağlayabileceği ortamlarda eğitim alması oldukça önemli. Köpek pansiyonunda sizin aniden şehir dışı veya seyahatleriniz için göbeğinizden aylık almanız durumunda profesyonel hizmet sağlanırken pansiyonun ortam enfeksiyonu ve sosyal düzeni oldukça önemli. Köpeğinizin köpek oteli ya da köpek pansiyonu da alacağı hizmet bu oteldeki veya pansiyondaki hizmet sağlayan görevlilerin bilgi seviyesi ile doğru orantılı kalitede ilgi göreceği anlamına gelir. Ortamın çok güzel olması profesyonel bir hizmet alacağı anlamına gelmeyebilir. İnsanların köpek otelleri ve pansiyonları na öncelikli olarak dikkat ettiği görsellik olduğundan dolayı öneri ve tavsiyeler bu konuda öncelikli olarak dikkate alınmalıdır.

Köpek Otel ve Pansiyonu İçin;

Çevrenizde veya size bu konuda profesyonel anlamda destek sağlayacak kişilerden köpek pansiyonu ve köpek otelleri konusunda bilgi alıp köpeğinizi daha emin ellere teslim etmeniz en isabetli hali olacaktır.

Özet olarak köpeğinizi bir yere emanet etmeden önce, tavsiyelere uygun şekilde hareket etmeniz, doğru bir isabet seçeneğini beraberinde getirirken, kaliteli pansiyon ve köpek otelleri bu önerilerin arasında ilk tercihiniz olmalıdır. İstanbul’un en iyi köpek otel ve pansiyonunun tanıtım filmlerini http://bit.ly/2fTaj7q bu linkten izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yapın.